Svářeč - robotické svařování (náborový příspěvek 15.tis.), 2 směny

Firma Westfalia Metal s.r.o. je částí koncernu Heitkamp & Thuman Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna, v současnosti zde pracuje 330 zaměstnanců. Westfalia má dvě výroby pod jednou střechou - Metal Hoses (orientována na výrobu výfukových systémů a jejich dílů pro nákladní automobily a užitková vozidla) a Metal Components (výroba kovových komponentů nejen do osobních vozidel), obě tyto výrobní jednotky mají matky v Německu. Nejvýznamnějšími zákazníky jsou BMW, Audi, Scania, Faurecia, JCI, Volvo, Man, Liebherr, Claas.

Hlavní náplň práce:

  • veškeré svářečské práce výrobního i nevýrobního procesu
  • vedlejší činnosti - veškeré ostatní práce v dokončovacím procesu výroby
  • práce ve 2 směnném provozu

Naše požadavky:

  • vyučení v technickém oboru
  • 2 roky praxe výhodou
  • zkušenosti s automaty
  • zkušenosti s robotem ABB či seřizováním velkou výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Jednorázový náborový příspěvek 15.000,- Kč
  • Motivující finanční ohodnocení - nástupní mzda dle zkušeností a znalostí až 30.000,- / měsíc
  • Nadstandartně ohodnocené noční směny
  • Nadstandartně ohodnocené přesčasové směny o víkendu
  • Praní a servis pracovních oděvů
  • Dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dojíždění pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit
  • Odborné a jazykové kurzy, školení
  • Firemní akce
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Péče o zaměstnance – ovoce v zimě, očkování, v létě ochranné iontové nápoje, minerálky atd.

Termín nástup:

  • Ihned, dle dohody

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vás! Volejte bezplatně naši náborovou linku 800 023 008!

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší společnosti, udělujete souhlas se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost  Westfalia Metal, s.r.o., se sídlem v Hustopečích, Brněnská 61, IČ:26239680, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Firma: Westfalia Metal s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika Mrázková
Brněnská 156/61
693 01 Hustopeče

Telefon: 515151312
605207386

Místo práce: Hustopeče u Brna

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 20000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé