Obsluha strojů (vhodné i pro absolventy/ky) - náborový příspěvek

Firma Westfalia Metal s.r.o. je částí koncernu Heitkamp & Thuman Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna, v současnosti zde pracuje 330 zaměstnanců. Westfalia má dvě výroby pod jednou střechou - Metal Hoses (orientována na výrobu výfukových systémů a jejich dílů pro nákladní automobily a užitková vozidla) a Metal Components (výroba kovových komponentů nejen do osobních vozidel), obě tyto výrobní jednotky mají matky v Německu. Nejvýznamnějšími zákazníky jsou BMW, Audi, Scania, Faurecia, JCI, Volvo, Man, Liebherr, Claas.

Hlavní náplň práce:

výroba požadovaného produktu a seřizování stroje

práce ve 3 směnném provozu

Naše požadavky:

  • manuální zručnost, pečlivost
  • strojírenské / technické obory výhodou - zámečník, obráběč atd.
  • zkušenost s prací s kovy výhodou
  • praxe ve výrobě výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Jednorázový náborový příspěvek 7.500,- Kč
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Nadstandartně ohodnocené noční směny
  • Příspěvek na dojíždění pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit
  • Praní a servis pracovních oděvů
  • Dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné a jazykové kurzy, školení
  • Firemní akce
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Péče o zaměstnance – ovoce v zimě, očkování atd.

Termín nástup:

  • Ihned, dle dohody

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vás!

Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas firmě Westfalia Metal s.r.o. ke shromažďování, zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Firma: Westfalia Metal s.r.o.

Kontakt: Mgr. Veronika MRÁZKOVÁ
Brněnská 156/61
693 01 Hustopeče

Telefon: 515151312

Místo práce: Hustopeče u Brna

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 19500 - 22000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé